GEJE24 - Geje online

Zycie seksualne skinów

2022-11-23 16:43
Życie seksualne skinów kręci się wokół BDSM, z naciskiem na sadomasochizm. Oni nie szepczą sobie do ucha i nie trzymają się za rączki. Wolą męski seks, dla prawdziwych facetów.
Zycie seksualne skinów

Praktycznie każdy skinhead gej ma piercing, klasyczne skórzane glany i niebieskie dżinsy, które od dawna są dla nich seksualnym fetyszem, tak samo zresztą jak ogolone głowy. Seks skinheadów jest brutalny, odzwierciedla naturę. Ma w sobie coś prymitywnego, zwierzęcego. Niektórzy z nich nawet posiadają niewolników swoi. Seks to dla nich świętość. Jest dla nich tym samym, co Bóg dla wierzących. Brat skinhead przyjmuje spermę. Dajemy sobie nawzajem cząstkę samych siebie. To bardzo ważny element życia seksualnego skinów.
 
Marzę o stałym skinie, byłbym jego niewolnikiem, służyć, być cwelem, szmatą, podnóżkiem jego kiedyś na weekend umówiłem się skinem.
 
Pojechałem do niego, czekał już na dworcu na mnie. Pojechaliśmy do niego, natychmiast kazał rozebrać się, założył pas cnoty mi, obroże na szyję.
 
Teraz kurwo słuchaj bo mówię raz jesteś teraz moją własnością nie masz żadnych praw i kiedy piśniesz czy się odezwiesz, a ja ci na to nie pozwolę miło nie będzie. Zostaniesz wychowany na moją kurwę.
 
Wyciągnął swoją pałę miał wielką, wsadził mi prosto do gardła, jebał aż się spuścił, wylizałem kutasa do czystości. Usiadł ja leżałem na podłodze, pierwsze zadanie kurwo dobrze wykonałeś, ale jeszcze dziś nie skończyłem z tobą.
 

 
Związał mnie do stołu, zaczął mnie bić po tyłku, żebym nie krzyczał to zakneblował mnie, bolało jak cholera widać było podobało jemu się. Na koniec wyjebał mnie wszedł w we mnie jebał cały sił. Spuścił we mnie, opad na mnie.
 
Dziś kurwo dam ci spokój już jutro od rana zaczynamy, zabawę zaprosiłem kumpli nie cie też zabawią z tobą. Wyszedł z pokoju skaził światło, zostawiając mnie związanego do stołu z wyjebaną dupą z spermy jego.

Dodaj komentarz

Dodaj
Ten wpis nie posiada komentarzy. Ale Ty możesz to zmienić ;)
© 2013-2024 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl