GEJE24 - Geje online

Wykorzystany Przez Kiboli

2023-02-16 08:50
W sobotę koło godziny 16 wracałem od kumpla do domu, idąc przez miasto widziałem sporo radiowozów policyjnych, ale jakoś mnie to nie zdziwiło ponieważ wiedział że dzisiaj jest spory mecz.
Wykorzystany Przez Kiboli

Ja w tamtym momencie znajdowałem się akurat nie daleko stadionu i co jakiś czasu widziałem grupki kibiców, nie będę ukrywał że większość z nich mi się podobała ;). W pewnej chwili stwierdziłem że nie chcę mi się iść przez całe miasto i pójdę skrótem przez podwórka. Wszedłem w podwórka nie daleko stadionu i kilka minut szedłem wąska ścieżką na końcu której znajdowały się jakieś garaże i górki gruzu. Wychodząc zza jednego z garaży zobaczyłem trzech kiboli bez koszulek którzy sikali na garaż obok. Wyglądali bardzo groźnie, wszyscy trzej łysi, dwóch z nich średniego wzrostu i z zajebistymi tatuażami na klacie i rękach, trzeci był wyższy i niestety bez tatuaży :(. Oczywiście nie trzeba wspomnieć że wszyscy byli mega umięśnieni i troszkę podpici po meczu. Nie wiedziałem co zrobić bo nie wiedziałem co im strzeli do głowy, jeszcze pomyślą że jestem z przeciwnego klubu i dostanę w mordę. Tak więc stwierdziłem że schowam się za róg garażu i poczekam aż sobie pójdą. A jednocześnie będą mógł ich trochę podejrzeć bo muszę przyznać że mega mnie jarali. Stałem przy samej ściance garażu, co chwila wychylałem głowę i dokładnie ich obserwowałem. Niestety stali tyłem do mnie i za wiele nie widziałem poza strumieniem moczu, ale to mnie najbardziej jara. W myślach miałem tylko to aby móc wylizać ich ciała i obciągnąć każdemu po kolei. No i w pewnym momencie nie wytrzymałem, mój kutas był już tak nabrzmiały że postanowiłem sobie troszkę ulżyć, wyciągnąłem go ze spodni i zacząłem powoli masować, jednocześnie rozglądając się czy nikt mnie nie widzi. W końcu poczułem się zbyt pewnie i zamknąłem oczy wyobrażając sobie że obciągam gościom obok, no i to mnie zgubiło. Nagle usłyszałem:

– Co ty tu odpierdalasz?
Natychmiast otworzyłem oczy i zobaczyłem jak jeden z kiboli stoi metr ode mnie. Pomyślałem sobie, no to teraz mam przejebane. Nic nie mówiąc schowałem mojego kutasa w spodnie i rzuciłem się do ucieczki. Niestety nie wyszło mi to najlepiej gościu od razu pobiegł za mną i po kilku metrach chwycił mnie za kark i mocno rzucił a następnie przycisnął do płotu obok. Swoją wielką ręką trzymał moją głowę przyciśniętą a kolano miał oparte o moją dupę dzięki czemu nie mogłem się ruszyć. Gdy upewnił się że na pewno mu nie ucieknę krzyknął do kolegów:
– panowie, dawajcie, szybko!
Po chwili przybiegło dwóch pozostałych dresów, jeden z nich zapytał:
– co się tu dzieje
Na co ten co mnie trzymał odpowiedział:
– ta ciota waliła konia jak szczaliśmy.
– co? – zapytał jeden z niedowierzaniem
– no, złapałem go i stwierdziłem że trzeba dać mu nauczkę – powiedział szyderczo, uśmiechając się do kolegów.
– my już mu damy nauczkę
Zaciągneli mnie głębiej w te garaże i jeden z nich powiedział:
– to co panowie? Wszyscy naraz czy każdy po kolei?
Ja oczywiście pomyślałem że dostanę wpeirdol ale nie.
-ty go znalazłeś więc ty czyń honory – odpowiedział mu ten wysoki, szyderczym głosem
W tym momencie złapał mnie za włosy rzucił na kolana, splunął mi na twarz i bardzo mocno przycisnął ją do swojego krocza, po chwili zdjął dresy i mojemu wzrokowi ukazały się czarne bokserki z lekko nabrzmiałym kutasem. Przycisnął moją twarz do bokserek i kazał je lizać, ja oczywiście wykonywałem wszystko co kazał bo wiedziałem że nie mam szans. Gdy czułem że jego kutas jest już w pełni nabrzmiały zsunął bokserki i wcisnął mi całego kutasa po całe jaja do buzi i zaczął mocno ruchać mnie w mordę, cały czas dość głośno jęcząc. W między czasie dwóch pozostałych kiboli zsunęło spodnie i zaczęli masować sobie delikatnie kutasy. Po dość długiej chwili ruchania mnie w mordę wyjął swojego kutasa i skierował moją twarz w stronę kutasa swojego kolegi, tamten oczywiście załadował mi całego kutasa i zaczął szybko ruszać moja głową do przodu i do tyłu. Po chwili przyłączył się trzeci dresik i zanim się obejrzałem ruchali mnie w mordę na zmianę. W tym samym czasie gościu który mnie złapał jednym ruchem ściągnął mi spodnie i bokserki wypiął moją dupę, splunął kilka razy na nią i swojego kutasa po czym jednym szybkim ruchem wsadził mi go po same jaja. Poczułem wtedy taki ból że aż poleciały mi łzy, a nic nie mogłem zrobić. Chwilę później dwóch panów którzy ruchali mnie w mordę zaczęło głośniej jęczeć i coraz mocniej mnie ruchać w mordę nagle na swojej twarzy poczułem ogromne ilości ciepłej spermy. Tamci panowie byli zadowoleni natomiast trzeci, który nie ukrywając podobał mi się najbardziej nadal nie miał dość i ruchał mnie dalej w dupę, kilka minut później złapał mnie dwoma rękoma i przycisnął swoje mega umięśnione i spocone ciało do mojego, wtedy zakończył swoje dzieło, krzyknął:
– o tak, kurwa, tak – i w tym momencie się spuścił mi w dupę. Jeszcze chwilę delikatnie ruszał kutasem wewnątrz mnie po czym go wyjął podciągnął bokserki i spodnie. I powiedział:
– No i twoje marzenia się kurwa spełniło – po czym się zaśmiał i uderzył mnie z pięści w brzuch ja upadłem nagi na ziemię a oni śmiejąc się odeszli.

Dodaj komentarz

Dodaj
Ten wpis nie posiada komentarzy. Ale Ty możesz to zmienić ;)
© 2013-2024 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl