GEJE24 - Geje online

Seks z egzotycznym kochankiem

2022-12-09 19:24
Czarnoskóry kochanek to w Polsce egzotyka. Co innego w krajach europy zachodniej, np. w Holandii czy Wielkiej Brytanii. Na portalach randkowych i w klubach czarnoskórzy to codzienność.
Seks z egzotycznym kochankiem

Wokół czarnoskórych kochanków panuje mit na temat rozmiarów ich penisów. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich, ale czarnoskórzy panowie z reguły "mają w majtkach" nieco więcej do zaoferowania niż biali. Nie na darmo częściej dominują w filmach porno czarni kochankowie o większych walorach niż biali.

 

Fantazje związane z wielkim, czarnym penisem są powszechne, chociaż dominują wśród pasywów. Marzenie o oddaniu się brutalnej penetracji takiemu olbrzymowi albo chociaż doprowadzenie ustami do wystrzału wielkiej, czarnej pały wywołuje u większości pasywów wielkie podniecenie.

 

Wśród wielu gejów o białym kolorze skóry pojawiają się również fantazje z pogranicza sado-maso, gdzie to oni muszą "przeprosić" za białych panów, którzy zniewalali czarnoskórych w czasach niewolnictwa - teraz to panem jest czarnoskóry, a biały jego niewolnikiem, który mu się oddaje i którego trzeba erotycznie poniżyć, brutalnie penetrując jego odbyt lub jego usta. Skrajną formą tej fantazji jest gangbang, gdzie kilku czarnoskórych aktywów penetruje białego, gdzie w skrajnych przypadkach pojawia się podwójna penetracja analna lub fisting.

 

W realcjach dominacji pojawia się fantazja na temat poniżania - czarnoskóry demonstacyjnie pokazuje swoje pponadgabarytowe przyrodzenie i naśmiewa się z nikłych rozmiarów penisa białego. Jednocześnie traktuje odbyt białego jako obiekt swojej brutalnej penetracji swoim potężnym, czarnym penisem, wielkimi dildo lub innymi przedmiotami, a także poprzez fisting.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodaj
Ten wpis nie posiada komentarzy. Ale Ty możesz to zmienić ;)
© 2013-2024 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl