GEJE24 - Geje online

Randka dwóch pasywów

2022-08-03 19:56
Gdy ortodoksyjny aktyw lub pasyw spotkają się na randce z kimś kto jest uniwersalny lub o przeciwnych upodobaniach, to wszystko fajnie się układa. Ale przecież dwóch pasywów może poczuć silną chemię do siebie. Oto sposób jak zaostrzyć taką randkę.
Randka dwóch pasywów

Wyboraźcie sobie sytuację, że spotykacie kogoś, z kim od razu czujecie chemię - rozmawiacie, klimat Wam bardzo odpowiada, zaczynacie się dotykać, lizać, zdejmujecie ubrania...

Później wzajemne pieszczoty pałeczek, być może pozycja 69, jak się bardzo napaliliście to przechodzicie do lizania Waszych dziurek i jest już na tyle miło, że są one gotowe do "wpuszczenia gościa", ale przecież obaj jesteście pasywami i chcecie być penetrowani w tym momencie.

Szkoda, żeby tak fajnie rozpoczęta randka nagle straciła swój ogień.

Dlatego świetnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest dwustronne dildo.

Można też oczywiście posłużyć się zwykłym dildo i na zmianę się penetrować, lub za pomocą kilku takich dildosów robić to równolegle, ale nie daje to aż takiego klimatu.

Dwustronne dildo daje możliwość równoległej penetracji w połączeniu z wzajemnym oddziaływaniem na siebie - to Wy dobierzecie sobie odpowiednie ruchy i tempo, które będą Was najbardziej satysfakcjonwać.

A do tego można pomyśleć o własnoręcznym finale albo wzajemnym, tak, aby partnerzy podczas penetracji wzajemnie sobie pomogli dokonać finalizacji i wytrysku ze swoich pałeczek.

Jeżeli chodzi o dwustronne dildo, to można je kupic w praktycznie każdym Sex Shopie Online, ale najlepszym wyborem wydaje się katalog produktów erotycznych Erot.pl, który gromiadzi listę produktów z kilkunastu najpopularniejszych Sex Shopów w jednym miejscu - tam mamy największy wybór dwustronnych dildo pod względem wyglądu, rozmiaru i ceny - każdy może wybrać optymalny model do swoich potrzeb i upodobań.

Przy okazji zakupów warto też uwzględnić uzupełnienie zapasów środków nawilżających i np. prezerwatyw.

Miłej zabawy!

Dodaj komentarz

Dodaj
Ten wpis nie posiada komentarzy. Ale Ty możesz to zmienić ;)
© 2013-2024 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl