GEJE24 - Geje online

Portale randowe

2022-08-04 09:01
Portale randkowe. Które warto wybrać, a których nie. Nie tylko dla gejów, ale także dla osób biseksualnych i transseksualnych.
Portale randowe

Portale randkowe mnożą się jak grzyby po deszczu, ale tak naprawdę większość z nich jest na jedno kopyto - liczy się nabicie kabzy właściciela/operatora, a nie realna integracja społeczności i pomoc dla osób poszukujących.

Ale są wyjątki w tej regule. Specjalnie dla Was wybraliśmy te, które z naszego doświadczenia i doświadczenia naszych znajomych i przyjaciół dają największą skuteczność w nawiązywaniu nowych znajomości, skuteczności w poszukiwaniu tego, czego się szuka.

Zdecydowanie różnią się między sobą graficznie, opcją mobilności czy klimatem, ale każdy z nich spełnia swoją rolę.

Oto nasz ranking:

 

1) Fellow.pl

Zdecydowanie najlepszy serwis do nawiązywania znajomości i umawiania się online. Dedykowany dla gejów, ale także dla osób biseksualnych i transseksualnych.

Sprawdza się praktycznie, daje duże możliwości w zakresie określania swoich preferencji i oczekiwań, jak i wyszukiwania według tych kryteriów.

Idealny dla każdego, niezależnie czy oczekujesz stabilnego związku, czy jednorazowej przygody.

Posiada opcję premium, ale nie wymaga opłat do korzystania. Można umieszczać tam zdjęcia, także na hasło, jedynym minusem, to brak możliwości umieszczania filmów. Ale poza tym nie posiada wad.

 

2) DateZone

Teoretycznie jest to serwis masowy, dla różnych orientacji, ale jest przyjazny gejom. W ustawieniach konta można ustawiać filtry w zależności od swojej orientacji i upodobań. Dużym plusem są też grupy tematyczne otwarte i zaknięte.

Portal zdecydowanie zorientowany do spotkań i fizycznych aspektów spotkań i pokazania siebie, a nie romantycznych spotkań przy świecach (chyba, że te świece posłużą jako zabawki erotyczne), możliwość publikacji zdjęć i filmów.

 

3) Lento.pl

Lento to serwis ogólnoogłoszeniowy, który posiada bardzo praktyczną zakładkę Randki i przyjaciele. Tak można według filtra wybrać nasze upodobania: "Pan szuka Pana", "Para szuka" czy "Pani szuka pani".

Oczywiście serwis nie posiada zbyt rozbudowanej komunikacji społecznej, ale jest bezpłatny i ma możliwość szybkiego dodawania swoich anonsów i odszukiwania innych anonsów.

Można załączyć zdjęcia, aczkolwiek nie jest to konieczne. W opozycji do DateZone jest to zdecydowanie inne spojrzenie do nawiązywania znajomości, ale w pewnych przypadkach to się sprawdza.

 

A jakie serwisy Wy preferujecie? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodaj
Ten wpis nie posiada komentarzy. Ale Ty możesz to zmienić ;)
© 2013-2024 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl