GEJE24 - Geje online

Podwójna penetracja

2022-08-02 13:45
Podwójna penetracja analna - jak się przygotować, jak zrealizować i jakie potencjalnie trudności mogą się pojawić.
Podwójna penetracja

Podwójna penetracja analna, to oznaka pewnego stopnia zaawansowania, osiągnięcia pewnego poziomu i doświadczenia.

Sama rozciągliwość odbytu, gdy ten jest w stanie przyjąć dwa penisy jednocześnie (prawdziwe, sztuczne lub w trybie mieszanym) oznacza wyćwiczoną elastyczność mięśni zwieracza i wymaga przygotowań/treningów.

 

Przygotowania

 

Aby przygotować się do podwójne penetracji, pomijając oczywiście typowe przygotowania związane z seksem analnym (higiena, nawilżanie itp) warto pomyśleć o poprzedzającym ten fakt treningu, najlepiej w miarę regularnym.

Jeżeli dla waszej pupy typowa penetracja analna z jednym penisem (sztucznym lub prawdziwym) o standardowych wymiarach jest procesem w miarę naturalnym, to warto rozpocząć przygotowania pod większe wyzwanie jakim jest podwójny anal.

W tym celu warto zaopatrzyć się w butt pluga czyli tzw. korek analny o nieco większej średnicy, do 5,5-6cm, oraz 2 identyczne dildo o średnicy ok. 3-3,5cm.

Podczas zabaw/masurbacji warto ćwiczyć stopniowe rozciąganie odbytu korkiem. Długość procesu przygotowań zależy od intensywności i częstotliwości tych ćwiczeń oraz naszej anatomii - może zająć od kilku dni do nawet kilku tygodni. Niektórzy preferują częste cykliczne ćwiczenia, niektórzy długie trzymanie korka w środku - to zależy od nasz upodobań, ważne jest, aby nie przesadzić, gdyż to zdecydowanie opóźni osiągnięcie naszego celu.

Gdy już osiągnięmy efekt, że korek będzie wchodził cały, to możemy przyjąć, że pewien etap mamy już za sobą. Możemy dodatkowo stosować inne ćwiczenia, np. penetrację grubym dildo czy nawet fisting.

Kolejnym etapem będzie próba z dwoma dildo - budowa wejścia odbytu jest taka, że łatwiej tam wprowadzić jeden przedmiot o dużej średnicy, niż 2 mniejsze. Dlatego warto potrenować moment wprowadzania dwóch sztucznych penisów - najczęściej polega to na tym, że najpierw wprowadzamy jeden, a następnie dodajemy drugi - nie zrażajcie się niepowodzeniami, to naprawdę nie jest łatwe, zwłaszcza, że przy dużym nawilżeniu odbytu i dildo wszystko się bardzo ślizga.

Poniższy filmik ilustuje opisywany proces.

 

 

Dla singli

 

Gdy już uda się dokonać podwójnej penetracji i nasza pupa przyjmie dwa dildosy, to możemy spróbować dalszych wyzwań. Dalszymi wyzwaniami mogą być cele, jakimi są akcesoria o coraz większej średnicy. Można też pomyśleć (jeżeli nie posiadamy) o maszynie do seksu, która umożliwia podwójną penetracje (posiada 2 niezależne końcówki, które umożliwiają niezależną penetrację dwoma sztucznymi penisami), albo zastosowanie jednocześnie dwóch pojedynczych maszyn. Zabawa będzie naprawdę fantastyczna! Warto także pomyśleć o wspomaganiu się np. fistingiem.

 

Dla par - tryb mieszany

 

Dla związków i relacji, które nie wykraczają poza parę podwójną penetrację można zrealizować wspomagając się dildo. Partner aktywny będzie wtedy penetrował pasywnego swoim prawdzimym penisem oraz dildo. Zdecydowanie najprościej jest najpierw wprowadzić dildo do pupy, a następnie, gdy znajduje się ono w środku wprowadzenie penisa - odwrótna kolejność jest trudniejsza do realizacji, gdyż w sytuacji gdy do środka wprowadzimy najpierw penisa, a później spróbujemy wprowadzić dildo, to może okazać się to bardzo trudne z powodu małej ilości miejsca między biodrami aktywnego partnera, a biodrami/pośladkami pasywnego - no chyna, że penis aktywnego ma 30cm długości, wtedy jest więcej miejsca, ale jak wiemy takie rozmiary do rzadkość.

 

Trójkąt lub grupa

 

Podwójna penetracja z udziałem dwóch aktywów to już spore wyzwanie pomijając samą penetrację - długość penisów oraz budowa anatomiczna partnerów czasami powodują ograniczenia ruchowe przy doborze pozycji. Najczęściej preferowaną formą jest tzw. kanapka: jeden aktyw kładzie się na plecach, a pasyw siada na nim przodem "na jeźdźca" i kładzie się na niego, a tymczasem drugi aktyw klęka z tyłu tak, aby móc skierować swojego penisa w stronę odbytu pasywa. Często pierwsze próby kończą się niepowodzeniem, ale nie zrażajcie się - trening czyni mistrza!

 

Potrójna penetracja?

 

Zdecydowanie najłatwiej jest zrealizować ją przy pomocy dildo, chociaż słowo łatwość oznacza "najmniejszy stopień trudności". Umieszczenie 3 obiektów w odbycie wymaga dalszych ćwiczeń, pamiętajmy, że pomimo elastyczności odbytu zbliżamy się do pewnych indywidualnych granic anatomicznych.

 

W wypadku 3 partnerów to jest nielada wyzwanie - tutaj bardzo duże znaczenie ma budowa anatomiczna, np. szerokość bioder, długość penisów itp. Znacznie łatwiej jest np. zrealizować ją z udziałem jednego lub dwóch aktywów i akcesoriów erotycznych.

 

Jeżeli macie ochotę obejrzeć więcej filmów z podwójną (także potrójną) penetracją, to polecamy wam poniższe linki:

Podwójna penetracja dildo

 

Dodaj komentarz

Dodaj
Ten wpis nie posiada komentarzy. Ale Ty możesz to zmienić ;)
© 2013-2024 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl