GEJE24 - Geje online

Opowiadania BDSM

2022-11-22 13:15
Zabawa w pana i niewolnika, połączona z dominacją i upokażaniem. A może grupa zwyrodnialców upokażająca uległego pasywa, zadając mu ból i rozkosz? Mamy coś dla fanów tego typu klimatów.
Opowiadania BDSM

Społeczność gejowską można podzielić na pasywnych i aktywnych. Oczywiście istnieją opcje pośrednie, zwanie uniwersalnymi, czyli tacy, którym nieobca jest zmiana formy aktywności.

Jednak istnieje ortodoksyjna część społeczności, która nie zmienia swojej orientacji, a nawet lubi podkręcać do nieco bardziej ekstremalnego stopnia swoje upodobania.

 

Kręcą Was fantazje, gdzie związany niewolnik jest związany i zdany na łaskę swojego Pana lub grupę samców alfa o nieco sadystycznym usposobieniu, gdzie niewolnik czerpie przyjemność i rozkosz z bycia torturowanym i poniżanym?

Bullbusting, brutalna penetracja analna, pissing, fisting - to tylko niektóre zagadnienia, które możecie znaleźć w opowiadaniach BDSM opublikowanych na naszym portalu.

Uległy chłopak, który czerpie przyjemność z bycia poniżanym przez ostrych dominatorów, np. skinów lub dresów, którzy nie mają dla niego litości.

 

 

 Zapraszamy do lektury.

 

 

Dodaj komentarz

Dodaj
Ten wpis nie posiada komentarzy. Ale Ty możesz to zmienić ;)
© 2013-2024 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl