GEJE24 - Geje online

Krótka historia

2023-05-30 09:39
Wszystko zaczęło się 10 lat temu, kiedy to po raz pierwszy, w wieku 16 lat dostrzegłem w koszu na brudną bieliznę wczorajsze majtki mojej siostry.
Krótka historia

Na wewnętrznej stronie, tej, która przylega do cipki, dostrzegłem intrygujące żółte przebarwienie. Postanowiłem powąchać. Zapach uderzył we mnie niczym piorun, zostałem niemal powalony na ziemię, to było cudowne, ten zapach nie równał się z niczym innym. Już wówczas bardzo często onanizowałem się (cóż, nadmiar testosteronu nie daje spokoju), tym razem jednaj już po paru posunięciach dłoni wystrzeliłem jak dynamit. Orgazm był nadzwyczaj silny. Było mi tak piekielnie dobrze, że postanowiłem owe majteczki zachować. Logicznie rozumując zamknąłem je w szczelnym opakowaniu - foliowej torebce, by nie dopuścić do ucieczki drogocennego zapachu. Całe szczęście, ze siostra wówczas nie zorientowała się, że coś jej zginęło.

Jednak już po półtorej tygodnia zapach zaczął niknąc, stawał się bledszy... Na szczęście siostra miała dosyć obfite wydzielanie śluzu, tak więc nie miałem większych problemów ze zdobyciem nowego materiału. Z jakością było różnie, raz zapach był słabszy, a nieraz tak intensywny, że już samo wąchanie doprowadzało mnie do wytrysku wystarczyło lekko dotknąć członka, by cały brzuch zalany został ciepłą spermą.

Sielanka nie trwała długo. Po jakim czasie siostra wyprowadziła się do chłopaka i zostałem sam, bez moich drogocennych majteczek. Zaczął się czas łowów...

Dodaj komentarz

Dodaj
Ten wpis nie posiada komentarzy. Ale Ty możesz to zmienić ;)
© 2013-2024 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl