GEJE24 - Geje online

Komiksy erotyczne LGBT

2022-11-08 12:11
Komiksy erotyczne to bardzo popularna tematyka. Oczywiście także dla fanów oglądania scen nieheteroseksualnych, gdzie pojawiają się postacie o innych orientacjach: geje, lesbijki czy postacie transseksualne także istnieje dość dużo tego typu treści.
Komiksy erotyczne LGBT

Komiksy erotyczne to ciekawe źródło inspiracji i fantazje erotycznych.

W przeciwieństwie do zdjęć czy filmów erotycznych nie posiadają ograniczeń technicznych związanych z produkcją zdjęć czy filmu i nie wymagają tak dużej skali przygotowań.

Autor komiksu nie musi się martwić nad lokalizacją sceny erotycznej, jej oświetleniem, przygotowaniem osoby/osób biorących udział itp. On musi posiadać jedynie umiejętność rysowania/obsługi programu graficznego i mieć wizję lub scenarzystę, który stworzy scenariusz do komiksu.

Ograniczeniem pomysłu na scenariusz jest jedynie granica wyobraźni autora. Tutaj nie ma problemu z tym, aby stworzyć scenę na statku kosmicznym, gdzie potwór z mackami penetruje analnie jedną z nich młodego pilota albo dwóch czarnoskórych, rosłych mięśniaków doprowadza na rozkoszy swoimi gigantycznymi penisami młodego, białego chłopaka.

Niektórzy obawiają się, że taki świat fantazji stanowi zagrożenie, gdyż osoby ogarnięte fantazją np. podwójnej penetracji lub fistingu analnego próbując zrealizować swoje fantazje w świecie rzeczywistym bez uprzedniego przygotowania mogą sobie po prostu zrobić krzywdę. Jednak tutaj tak jak wszędzie należy pomimo fantazji zachować odrobinę zdrowego rozsądku, no chyba, że ktoś lubi hardcoreowe wyzwania.

W komiksach przyjaznych LGBT dość częstą tematyką jest erotyka transgender, w nomenklaturze erotycznej określana także, jako shemale. Co ciekawe jest ona bardzo popularna wśród osób o orientacji heteroseksualnej.

 

 

Uniwersalizm postaci transgenderowych - z jednej strony kobieca aparycja, kobiece kształty i delikatna uroda połączone z posiadaniem penisa czyni taką postać idealnym bohaterem w scenach erotycznych. Postać taka może być zarówno aktywnym penetratorem - wtedy z reguły obdażona jest potężnym penisem, którym może penetrować zarówno kobiety, jak i inne postacie transgenderowe i mężczyzn. Oczywiście może być także postacią pasywną, wtedy najczęściej posiada niewielkiego penisa i przeważnie jej odbyt stanowi główny obiekt penetracji.

 

 

Jeżeli lubicie tego typu komiksy, to zapraszamy Was do odwiedzenia strony komiksy erotyczne lgbt

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodaj
Ten wpis nie posiada komentarzy. Ale Ty możesz to zmienić ;)
© 2013-2024 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl