GEJE24 - Geje online

Ile penisów na raz zmieści odbyt?

2022-12-13 03:09
Na filmach nie raz możemy zobaczyć podwójną penetrację analną, czy to w trakcie seksu grupowego, czy też podczas zabaw samotnego pasywa. Ale jak to realnie wygląda w rzeczywistości?
Ile penisów na raz zmieści odbyt?

Podwójna czy nawet potrójna penetracja analna to dość częsta fantazja.

Jednak czasami od fantazji do realizacji bywa daleka droga. Kalkulując "na chłodno" pojawiają się obawy, czy to bezpieczne dla zdrowia oraz jak podjąć się realizacji tego wyzwania?

Wiadomo, że filmy porno pokazują tylko odpowiednio zmontowane sceny seksu, nie przedstawiając zazwyczaj jak wygląda przygotowanie do nich aktorów itp.

Pamiętać także należy o trickach stosowanych przez filmowców, np. takich jak przybliżenia kamery na penisa, żeby potęgować wrażenie jego wielkości.

Dlatego jeżeli planujecie spróbować penetracji podwójnej, lub chociaż zapoznać się z jej kulisami, to polecamy Wam artykuł Ile penisów w odbycie na zaprzyjaźnionym portalu o penisach.

Znajdziecie tam m.in. opis pierwszych kroków oraz informacje o potencjalnych komplikacjach i informacje jak ich uniknąć w temacie conajmniej podwójnej penetracji.

 

 

 

Przydatna będzie również garść informacji o naszej budowie anatomicznej, jej możliwościach, jak i ograniczeniach.

 

 

Dodaj komentarz

Dodaj
Ten wpis nie posiada komentarzy. Ale Ty możesz to zmienić ;)
© 2013-2024 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl