GEJE24 - Geje online

Gdy stajesz się niewolnikiem

2023-03-22 09:49
Chciał być kochany i otoczony opieką, a jednocześnie w tym samym czasie poznał faceta który zrobił z niego niewolnika, trzyma jego w piwnicy przykuty do przyjemności swojego faceta.
Gdy stajesz się niewolnikiem

Gdy stajesz się niewolnikiem to było powiedziane, zostajesz ogolony na łyso. Będziesz nagi, w pasie cnoty, oraz łysy w piwnicy u swojego Pana. Jedynym celem niewolnika jest zawsze skrępowany, więziony i odizolowanych od świata, służy jako pisuar, rozrywkę dla pana, torturowany, przechowywanych jest w nie wygodnych pozycja i w klatkach. Nie będziesz mieć szacunku, miłosierdzia, brak współczucia i godności dla ciebie. Będziesz prostu istnieć dla przyjemności swojego Pana i jego kumpli.

 

 

 

Niewolnik nie jest pewny, jak bolesne to konkretne związanie. Ramiona zdecydowanie będą one boleć dość szybko. Niewolnik jest na swoich kolanach tak będą prawdopodobnie obolały. Jest tak ograniczony, więc nie może rozciągnąć nogi i usiąść. Chyba, że ​​będzie kłaść większy nacisk na ramiona, które bardziej będą boleć.

Jedynym celem niewolnika jest  zawsze skrępowany, więziony i odizolowanych, służy jako pisuar, rozrywkę dla pana, torturowany, przechowywanych jest w nie wygodnych pozycja i w klatkach.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodaj
Ten wpis nie posiada komentarzy. Ale Ty możesz to zmienić ;)
© 2013-2024 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl